Пальники PellasX

Пристрої на відпрацьованому паливі MTM

MTM

Найкраща якість за розумну ціну!

MTM – це універсальні пальники, що працюють на відпрацьованому мастилі, характеризуються можливістю спалювання різного виду масла для генерації відповідної кількості теплової енергії. Дані пальники – це джерело дешевої енергії, яка отримується з відпрацьованого мастила. Діапозон потужності пальників від 17 кВт до 1200 кВт. Універсальні мастильні пальники вигідні для повітряного обігріву приміщень та для під’єднання до систем центрального обігріву в автосервісах, майстернях, промислових павільйонах, складських і виробничих приміщеннях. Запрошуємо до ознайомлення з нашою пропозицією пальників на відпрацьованому мастилі.

Пальники на відпрацьованому маслі

Найкраще рішення для автосервісів та підприємств переробки шин та пластику. Дані пальники – це джерело дешевої енергії, яка отримується з відпрацьованого мастила.

Перейти до каталогу

Нагрівачі повітря на відпрацьованому маслі

Нагрівачі півавтоматичні мультипаливні ідеально підходять для гаражів, технічних приміщень. Вони дозволяють ефективно обігріти об’єм до 800 м3. Може працювати протягом 12 годин / день.

Перейти до каталогу

Нагрівачі повітря на тверде паливо

Це стаціонарні нагрівачі повітря на твердому паливі. Насамперед, вони характеризуються надзвичайною простотою експлуатації, високою якістю виготовлення і високою ефективністю нагріву.

Перейти до каталогу