Пальники PellasX

Пелетні пальники

PellasX

Найкращі європейські пелетні пальники!

PellasX – польський виробник пальників на біомасу, що існує на ринку з 2001 р. та успішно продається на ринках Європи, Південної Америки та Японії. PellasX – це високотехнологічні автоматизовані пальники з найкращим співвідношенням ціна-якість на світовому ринку пальників. Найбільшою перевагою пальників є те, що при мінімальних затратах Ви можете модернізувати існуючу систему опалення, встановивши наші пальники в більшість твердопаливних, газових та котлів на рідкому паливі.

Пальники Серії M

Пелетні пальники, що працюють за тeхнологією рухомої рушти, що дозволяє спалювати пелети низької якості.
Пальники серії M отримали престижну золоту медаль міжнародного ярмарку в Познані 2018 року.

Перейти до каталогу

Пальники Серії X

Це найбільш розвинута серія пальників, що виробляється компанією PellasX.
Витривалість і надійність в найширшому діапазоні потужності (5-500кВт) – це те, чим відрізняються данна серія пальників.

Перейти до каталогу

Пальники Серії Hybrid

Це найновіша серія пальників компанії Pellas X. Поєднання технології X з вибраними функціями технології Revo дає ще кращу економію.
Система гібридного приводу дозволяє на половину зменшити використання електроенергії.

Перейти до каталогу

Пальники Серії Revo

Це іноваційний продукт на світовому ринку. Їх перевагою є новітня технологія обертання камери згорання за допомогою гібридного приводу Pellas X. Разом з високим рівнем згоранням (99%) унікальне рішення обертового пальника дозволяє здійснювати самоочищення в процесі згорання.

Перейти до каталогу

Панелі керування

Перейти до каталогу