Пелети у мішочках

Пелети у мішочках

Виробництво і оптова торгівля паливних пелет з дерева (хвойних та листяних порід).Доставка по всій території України власним транспортом.

  • Ціна за 1 тонну:

    €95

    4200 грн

  • Калорійність 18 МДж/кг
  • Зольність (попіл) 1%
  • Вологість 8-10 %
  • Діаметр 6 і 8 мм
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
Схожі товари

Властивості 

Пелети за своїми теплотворної характеристикам набагато випереджають дрова і порівняти з вугіллям, а той факт, що при згорянні вони практично не забруднюють навколишнє середовище, робить їх найбільш екологічно чистим паливом, яке сміливо можна назвати паливом майбутнього, доступним вже сьогодні.

Надійність

Наші виробничі потужності, а також складські приміщення дозволяють формувати і підтримувати комфортний запас пелет, необхідний для безперебійної поставки нашим клієнтам.

Якість

Особливу увагу ми приділяємо контролю та підтримання високої якості пелети, для чого ми підтримуємо довгострокові відносини з постачальниками кращого вихідного матеріалу для виробництва.

Вартість

Завдяки наявності власних виробничих потужностей наші пелети прямують прямо з виробництва минаючи посередників, що оптимізує її ціну для кінцевого споживача.

Стабільність

Ми забезпечуємо продаж пелет на постійній основі, забезпечуючи відвантаження нашим клієнтам на склад, до будинку або в роздрібну точку продажів.

Характеристики пелет
Калорійність 18 МДж/кг
Зольність (попіл) 1%
Вологість 8-10%
Діаметр 6 і 8 мм